ENGLISH
Facebook     Email

THAI TRADICIONAL MASSAGE

Thajská masáž je suchá masáž, bez použitia olejov, len za pomoci malého množstva bylinkových balzamov. Thai masáž je schopná nabudiť a uvoľniť myseľ a telo. Uvoľňuje svalové napätie, zmierňuje bolesť hlavy, bolesti chrbta. Thajská masáž môže zlepšiť vaše zdravie: Telo sa vráti do rovnováhy, pomáha pri zlepšovaní krvného obehu a zvýšenie vitality.

THAI RELAX FOOT MASSAGE

Uvoľňujúca masáž nôh a chodidiel. Masáž je aplikovaná tlakom na reflexné body aby sa dosiahol maximálny účinok rovnováhy v tele.

THAI RELAX OIL MASSAGE

Olejová masáž má blahodarné účinky, masíruje sa prírodnými olejmi , má vysoko priaznivé účinky na myseľ, ale i na unavené svalstvo. Pomáha pri bolestiach hlavy, problémoch s kĺbmi, celkovo posilňuje imunitu a človek po absolvovaní olejovej masáži sa cíti veľmi sviežo.

THAI AROMATHERAPY OIL MASSAGE

Aróma masáž s éterickými olejmi v rôznych arómach, ktoré pochádzajú z rastlín na dosiahnutie terapeutického účinku inhaláciou a masážou. Znižuje hladinu škodlivých stresových hormónov v tele, stimuluje krvný a lymfatický obeh a zároveň zvýši prísun živín a kyslíka do buniek. Masáž zlepšuje imunitný systém. Výrazný je aj jej aromaterapeutický efekt.

THAI HERBAL COMPRESS MASSAGE

Bylinná masáž pomocou bylinkových masážnych gulí je zameraná na vyváženie životnej energie, za pomoci stimulácie kanálov v ktorých prúdi. Za použitia špeciálnych bylín, z ktorých sú masážne gule vyrobené, a tepla, spoločne pracujú na uvoľňovaní svalových bolestí, napätia, vyživujú pokožku. Masáž stimuluje krvný a lymfatický obeh. Ukľudňuje telo a myseľ. Výsledkom je detoxikácia organizmu, odstránenie toxínov z tela. Výrazný je aj jej aromaterapeutický efekt.